Moked

המוקד

המוקד הינו מרכז השליטה והבקרה המתקדם של ח.א.ש. מוקד זה פועל על בסיס מערך מוקדנים רחב ויעיל, מלווה בפריסה תקשובית חזקה הממוקמת בחזית הטכנולוגיה לצד תעשיות הביטחון המתקדמות ביותר בעולם.

במטרה להעניק ללקוחותינו שירות איכותי ואמין, אנו מציעים מגוון רחב של אסטרטגיות ופתרונות אבטחה כגון: מערכות טלוויזיה במעגל סגור והקלטה דיגיטלית, מערכות אזעקה לגילוי פריצות, מערכות גילוי וכיבוי אש, פתרונות למניעת גניבה ואובדן ומערכות בקרה מתקדמות ועוד. למוקד ח.א.ש קשרים עסקיים מבוססים עם מיטב יצרניות ציוד האבטחה בעולם, זאת על מנת לספק ללקוחותינו את הידע והמערכות האופטימליות ביותר הקיימות בשוק זה.

Moked

שרותי סיור ובקרה

שירותי הסיור של מוקד ח.א.ש פועלים מסביב לשעון, כל ימות השנה, בכל אזור הדרום. צי הסיירים עובר הכשרה קפדנית ומפורטת על מנת לתת מענה מהיר ומדויק בזמן אמת. ניידות הסיור מאוישות בכח אדם איכותי הכולל יוצאי יחידות קרביות ובעלי רקע מבצעי עם ניסיון רב בתחום. תוכנות ייחודיות ובלעדיות המותאמת לדרישות משטרת ישראל, חברות הביטוח ומכון התקנים, יוצרות ניטור מהיר, סנכרון מרבי וסינרגיה בין כל הגופים הפועלים בשטח.

שם המשחק הוא פריסה אסטרטגית חכמה לצד מענה יעיל ומידי, אלו מעניקים שקט ותחושת בטחון ויוצרים הרתעה עוצמתית ומדויקת מול כל איום אפשרי תוך צמצום הנזק הפוטנציאלי.

Moked

מגזר פרטי

מוקד ח.א.ש מציג מכלול שרותי אבטחה, ניטור, בטיחות וניהול מהמתקדמים בישראל לבתים ונכסים פרטיים, בנייני מגורים ועוד. הניסיון רב השנים של עובדי המוקד ומבחר מערכות אבטחה, בטכנולוגיה מתקדמת, מספקים מענה מקיף וספציפי לדרישות הלקוחות השונים ולמגוון בתי-אב במגזר הפרטי, החל בסיור ובקרה והמשך בחיבור למוקד, מערכות צפייה מרחוק והקלטה, לחצני מצוקה, מערכות גילוי פריצה, מערכות גילוי וכיבוי אש, בקרת כניסה, מוקד שומר שבת ועוד.

Moked

הגדלת הפריסה הארצית

במציאות היומיומית אנו מחויבים להישאר מעודכנים ולחפש מגמות חדשות בהם ניתן לשפר וליעל את שירותי האבטחה השונים. חשיבה זו הובילה את ח.א.ש לרכישת חברת א.שמש - מוקד האבטחה המוביל באזור השפלה, תחתיו פועלות גם החברות מוקד גת וגלבוע אונליין. כיום מדובר בחלק אורגני מחטיבת "מוקד וסיור". מהלך זה כאמור, הינו חלק מתוכנית לחיזוק והרחבת שירותי הביטחון של החברה בארץ. בעתיד נמשיך לבסס את כוחה של החברה על ידי מהלכים נוספים מסוג זה.

Moked

מוקד סולארי

בשנים הקרובות ולפי אמנות בין לאומיות, ישראל מחויבת לייצר 30% מהאנרגיה שלה על ידי אנרגיות מתחדשות ירקות. כפועל יוצא, הוקמו חוות סולאריות אדירות, על ידי חברות ישראליות ובשילוב עם תאגידים בינ"ל. חוות אלו מתחברות לרשת החשמל הארצית, ומספקות חליף משמעותי לצריכת האנרגיה הפוסילית במדינה.

בשל גודלן המסיבי והמרחק הרב מאזורים מיושבים, מצריכות חוות אלו ביטחון אינטגרטיבי הכולל מגוון אמצעים טכנולוגיים מתקדמים: מצלמות חכמות וניידות, סנסורים לסריקה וזיהוי תנועה בשטח רחב ועוד. מוקד ח.א.ש הינו חלוץ בתחום המוקדים הסולאריים בארץ, מבצע פיקוח ובקרה על כלל אמצעי האבטחה בחווה ומספק מענה טכנולוגי ופיזי, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, עבור 26 מתוך 30 החוות הסולאריות בישראל.

רפי סלהוב

מנכ״ל דלתות רשפים

מודה לכם על שירות מקצועי ואמין, המוכיח את עצמו לא פעם. בזמן קריאה אנשי הסיור הגיעו למקום במהירות וטיפלו בבעיה ביעילות

יוסי דיין

מנכ״ל החברה הכלכלית אשקלון

מרוצה מאוד מהשירות של המוקד. המענה לפניותיי תמיד מקצועי, סבלני ויעיל בצורה יוצאת דופן.

שונטל סבן

גני מטר

בסביבת עבודה רגישה, בה הגננות מחויבות לתת. תשומת לב לכל ילד ואירוע, המצלמות של ח.א.ש מאפשרות רשת בטחון נוספת לאורך כל היום

קבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית